Středisko výcviku mladých pilotů - Letci Žatec

Přejít na obsah

Středisko výcviku mladých pilotů

Ačkoliv se v muzeu neustále něco děje a vylepšuje, tak tato část Leteckého muzea Korea - Merkur zaznamenala za poslední rok asi největší a nejviditelnější změnu. Letecký simulátor patřil od začátku své existence k těm nejpoutavějším místům. Zkusit si ovládat bombardovací letoun přivítali nejen děti, ale i celá řada dospěláků. A věřte, že je to nezapomenutelný zážitek pro každého jednotlivce. A aby zážitek byl co nejvěrohodnější rozhodl se náš správce muzea "Frankie" (Ing. František Blahout) se svým nejbližším týmem odborníků celý prostor zdokonalit, vylepšit, ... Po roce je dílo téměř hotové a vy se můžete těšit na zážitek umocněný novým vymodelovaným interiérem kokpitu.
Jak je to v praxi?

Teoretická příprava je samozřejmě náročná, ale před samotným vzletem je na řadě ještě letecký trenažér na kterém pilot svému instruktoru předvádí jak zvládl teorii před nástupem do skutečného letadla.

Ještě jste nikdy nezkusili žádný letecký simulátor? Řešení je jednoduché, navštivte Letecké muzeum Korea Merkur, a vžijte se do role profesionálního pilota bombardéru, teprve potom posoudíte, jak náročná profese je být povoláním "pilot".
Trenažér pro výuku létání, si přijďte vyzkoušet v plné verzi a využijte rad těch nejpovolanějších
Návrat na obsah